Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 29 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...
Ceny nehnuteľností na bývanie v SR pokračujú v rýchlom raste Ceny nehnuteľností na bývanie v SR pokračujú v rýchlom raste Napísal Róbert Bosák, 06.05.2021...
10 najvyšších budov na Slovensku TOP 10 najvyšších budov na Slovensku 09. apríl 2021  v  Zaujímavosti zo sveta...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

OBJEKT PREDAJNE, ZLATÉ KLASY

Cena:
99 999 999,99 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Zlaté Klasy
Ulica: Šamorínska cesta
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 68 m2
ID inzerátu: VS112
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

ZAUJÍMAVÁ PONUKA PRE PODNIKATEĽOV, KTORÍ HĽADAJÚ OBCHODNÝ OBJEKT A PREVÁDZKOVÉ PRIESTORY.

Ponúkame Vám na predaj objekt pre obchod Zlaté Klasy, Šamorínska cesta. Plocha: pozemku 278m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.

Začíname ponukou a návrhom - našou. Vždy niečo nové. Ponuka na predaj komerčný objekt - obchodný objekt v centre obce Zlaté Klasy. Nachádza sa v centre obci Zlaté Klasy, ktorá spadá do okresu Dunajská Streda. Nehnuteľnosť leží v zastavanom území, na ulici Šamorínska cesta, medzi rodinnými domami. Objekt je nepodpivničený. Objekt je situovaný priamo na frekventovanom a viditeľnom mieste s výbornou dostupnosťou potencionálnej klientely. Prístup priamo z ulice s výkladmi, popri ceste Šamorín - Senec. Prízemnú časť objektu tvorí obchodný priestor a administratívna časť. Vo vedľajšej časti sú skladové priestory. Priestranstvo pred skladmi umožňuje dostatok miesta na parkovanie.

Nehnuteľnosti sa používa ako predajňa železiarstva a drobného náradia. IS: vlastná voda, elektrika, kanalizácia, kúrenie je elektrické plus klimatizácia. Budova je evidovaná na LV ako RD.

Obec Zlaté Klasy sa nachádza na juhozápade Slovenska v hornej časti Žitného ostrova , je prirodzeným spádovým strediskom pre 10 okolitých obcí horného Žitného ostrova. Má vybudované kompletné služby , ako je školstvo , zdravotníctvo ,obchod, bankovníctvo a ďaľšie služby, ktoré využívajú nielen domáci ,ale taktiež aj obyvatelia priľahlých obcí - cca 12000 obyvateľov. Obec má okolo 3600 obyvateľov .

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

3D obhliadka:Maklér:

makler
Maklér:Viktor Strelec st.
Telefón:0918404251
E-mail:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.