Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 25 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prudký nárast cien bytov na konci roka: menšie byty vzrástli aj o pätinu Prudký nárast cien bytov na konci roka: menšie byty vzrástli aj o pätinu 12. január...
Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daňová povinnosť. Čo by ste o...
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...
Objem úverov na bývanie po prvýkrát prekročil hranicu 36 mld. € Objem úverov na bývanie po prvýkrát prekročil hranicu 36 mld. € Napísal Róbert...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

Len u nás! Exkluzívne obchodne priestory v Šamoríne

Cena:
480,00 €/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Hlavná
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Druh: obchodné
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo: osobné
Energetická náročnosť: z klasickych materialov
Konštrukcia: tehlová
 
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 32 m2
Univerzálna plocha: 32 m2
Rok výstavby: 2005
Rok kolaudácie: 2007
Rok poslednej rekonštrukcie: 2020
Zastavaná plocha: 32 m2
Umiestnenie: prízemie
Skladový priestor: áno
Podlahy: dlažba
Plastové okná: áno
Oddelené WC: áno
Kúrenie: centrálne, podlahové
Dátová prípojka: na pozemku
Elektrina: áno
Kanalizácia: áno
Plyn: áno
Vodovod: na pozemku
Zdroj Vody: áno
ID inzerátu: VS240
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory. Plocha: úžitková 32 m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC.Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: centrálne, podlahové. Ostatné vybavenie: internet. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia.Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody. Cena 480 €/mesiac s energiami.

Ponuka na prenájom obchodný a kancelársky priestor nachádzajúci sa priamo v zabehnutej komerčnej zóne hneď vedľa centra mesta na prízemí, so samostatným vstupom priamo z ulice mesta Šamorín.

Nezariadený priestor pozostáva z jednej veľkej miestnosti v rozmere dĺžka 5,00 m x šírka 5,30 m s výmerou 26 m2, príručný sklad 2 m2 a zádverie 4 m2.

Miestnosť sa nachádza na prízemí polyfunkčnej budovy. Okná smerujúce do ulice, priamy vstup je z ulice. Prenajíma sa nezariadená, pripravená k nasťahovaniu. Podlaha je dlažba. Tepelnú pohodu zabezpečuje ústredné kúrenie s nastaviteľným termostatom.
K priestoru patria spoločné priestory: na chodbe toaleta. Verejné parkovanie pred budovou.
Ideálna možnosť využitia ako: obchod s oblečením, obuv, kozmetický, kadernícky, masážny salón, kanceláriu alebo malý obchodík, služby(nechtové štúdio) a iné.

Jedná sa o jednu z najvyhľadávanejších lokalít Šamorína z ktorej je centrum mesta. Okrem toho sa iba 5 minút jazdy autom je napojenie na rýchlostnú cestu R7, vďaka čomu to do Bratislavy je iba skok. Toto miesto si zamiluje každý, kto chce mať k dispozícii moderný, športovo-oddychový rezort X-BIONIC, prípadne obľúbenú hrádzu. Šamorín je príjemné mesto v pravom slova zmysle. Človek tú nájde úplne všetko, čo pre svoj komfortný a plnohodnotný život potrebuje. Všetky potrebné služby, vzdelávacie aj voľnočasové možnosti a taktiež nákupné možnosti.

Prajem príjemný deň.

V prípade záujmu máme pre Vás pripravené všetky potrebné realitné služby vrátane klientskeho servisu  spojené s pohodlným a bezproblémovým prenájmom.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

3D obhliadka:Maklér:

makler
Maklér:Viktor Strelec st.
Telefón:0918404251
E-mail:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.