Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 28 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Prudký nárast cien bytov na konci roka: menšie byty vzrástli aj o pätinu Prudký nárast cien bytov na konci roka: menšie byty vzrástli aj o pätinu 12. január...
Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daňová povinnosť. Čo by ste o...
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

REZERVOVANÉ. Len u nás!!! Obchodný priestor do prenájmu 55 m2 v Šamoríne

Cena:
550,00 €/mesiac
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Kováčska
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
Druh: obchodné
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Vlastníctvo: osobné
Energetická náročnosť: z klasickych materialov
Konštrukcia: tehlová
 
Cena za energie: 100
Počet miestností: 2
Podlahová plocha: 55 m2
Univerzálna plocha: 0 m2
Rok výstavby: 1994
Rok kolaudácie: 1994
Zastavaná plocha: 0 m2
Umiestnenie: prízemie
Skladový priestor: neuvedené
Podlahy: dlažba
Plastové okná: áno
Oddelené WC: áno
Kúrenie: lokálne
Dátová prípojka: neuvedené
Elektrina: áno
Kanalizácia: áno
Plyn: áno
Vodovod: na pozemku
Zdroj Vody: áno
ID inzerátu: VS330
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na prenájom komerčné a prevádzkové priestory. Plocha: úžitková 55m2. Podlaha: dlažba. Okná: plastové. Oddelené WC. Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: lokálne. Asfaltová prístupová cesta. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, plynová prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody.

K dispozícii marec 2023.

Na prenájom útulný obchodný priestor Šamorín. Ponuka je naozaj jedinečná, najmä vďaka charakteru priestoru a lokalite. Priestor sa prenajíma bez zariadenia, mesačné nájomné 550 €/mesiac. Režijné náklady ( voda, plyn, odvoz smetí a pod.) si hradí nájomca zálohovo mesačne vopred, elektrina prechádza na meno nájomcu. Priestor sa nachádza na ulici Kováčska Šamorín. V blízkosti lokality sa nachádzajú podnikateľské objekty a preto prevádzku navštevuje množstvo zákazníkov a obyvateľov z okolia.

Priestor sa odporúča využiť na kanceláriu, malý obchodík, kozmetický, kadernícky, masážny salón.
Priestor polohou a komunikačnými prístupmi zo všetkých smerov a častí mesta, priameho smeru zo zjazdu z  „R7“ vzdialeného cc. 2,0 km, a na absenciu služieb v tejto štvrti mesta je vysoký predpoklad ich využitiu.

Mesto Šamorín sa nachádza v blízkosti Čilistovského ostrova, miesta našich úspešných olympionikov, prekrásnym parkovým areálom hotela Kormorán a unikátnym športovo-relaxačným areálom X-Bionic Sphere ®, poskytuje zázemie pre viacero olympijských športov, jazdectvo, fitness, wellness, či kultúru. Zaujme blízkosť vodného toku Dunaja, neďaleký Čilistovský kanál, blízkosť cyklistického chodníka a vybudovaný Aquapark dávajú tomuto miestu jedinečnosť vo voľno časových aktivitách.

V okolí kompletná občianska vybavenosť, široké služby, OC, Kaufland, Lidl, Billa, Tesco, autobusová stanica, ZŠ, MŠ, pošta, reštaurácie, pizzerie, kaviarne.

Aktuálne túto ponuku nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárie. V prípade záujmu máme pre Vás pripravené všetky potrebné realitné služby vrátane klientskeho servisu  spojené s pohodlným a bezproblémovým prenájmom.

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

3D obhliadka:Maklér:

makler
Maklér:Viktor Strelec st.
Telefón:0918404251
E-mail:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.