Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 23 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Úvaha na ceste k úspešnému predaju...
Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daňová povinnosť. Čo by ste o...
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

JEDINEČÁ PONUKA 4 IZ. RD, VOJKA NAD DUNAJOM

Cena:
235 000,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Vojka nad Dunajom
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
Vlastníctvo: osobné
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Druh: Rodinný dom
Druh domu: klasický dom
Energetická náročnosť: z klasickych materialov
Konštrukcia: tehlová
 
Rok výstavby: 1985
Počet miestností: 4
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 1466 m2
Zastavaná plocha: 260 m2
Vybavenie: nezariadený
Energ. certifikát: B
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Podlahy: plávajúca, dlažba
Krytina: škridla
Pivnica: neuvedené
Kúrenie: centrálne, lokálne
Plyn: neuvedené
Umiestnenie Plynu: neuvedené
Elektrina: áno
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Kanalizácia: áno
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Žumpa: nie je
Zdroj Vody: áno
Vodovod: na pozemku
Studňa: neuvedené
ID inzerátu: VS349
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj nezariadený dom Vojka nad Dunajom. Plocha: úžitková 200m2, zastavaná 260m2, pozemku 1466 m2. Podlaha: , dlažba. Steny: omietky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: vaňa. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka. Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: ústredné elektrické aj lokálne. Sedlová strecha. Strešná krytina: škridla. Rovinatý pozemok. Asfaltová prístupová cesta. Žiadne podpivničenie. Na pozemku sa nachádza vodovod, elektrická prípojka, kanalizácia. Výhody: slnečný, tiché prostredie, obchody, rybolov, turistika.

Predstavujeme Vám túto jedinečnú príležitosť na kúpu 4-izbového rodinného domu vo Vojke nad Dunajom, len 25 km od Bratislavy. Dom je v rekonštrukcii a ponúka veľkorysé priestory s celkovou zastavanou plochou 260 m2 a podlahovou plochou 200 m2.

Nechajte sa očariť krásnou lokalitou, kde sa dom nachádza. Pozemok o rozlohe 1466 m2 je rovinatý, oplotený a má rozmer 18,5 x 79 bm. Dom je situovaný priamo v centre obce, čo zaručuje pohodlie v blízkosti všetkých potrebných zariadení a služieb.

Vnútorná dispozícia domu je navrhnutá tak, aby ste sa cítili pohodlne a mali dostatok súkromia. Hneď za hlavnými dverami sa nachádza predsieň, z ktorej je vstup do všetkých izieb s príslušenstvom, kúpeľne a technickej časti domu.

Kúrenie domu je zabezpečené elektrickým ústredným kúrením, ako aj kotlom na tuhé palivo (drevo, uhlie) v technickej časti. Ohrev vody je zabezpečený prostredníctvom elektrického bojlera.

Navyše, za zastavanou časťou dvora sa nachádza záhrada, ktorá ponúka možnosť výsadby ovocného sadu alebo vytvorenia relaxačnej zóny pre celú rodinu.

Uprednostňujeme hotovostného záujemcu. Cena domu s pozemkom 235 000 €.

V blízkom okolí sú krásne dunajské zátoky a dve jazerá, cyklotrasa, možnosť vykonávať všetky letné športy, vrátane rybolovu a člnkovania.

Tento dom je ideálny nielen na rekreačné účely, ale aj na celoročné bývanie s možnosťou farmárčenia priamo vo svojom dvore. Obec Vojka nad Dunajom sa stáva čoraz lukratívnejšou a vyhľadávanejšou, vďaka svojej polohe, obklopenej lužnými lesmi a vodami Dunaja a Dunajských ramien. Miesto je ideálne pre milovníkov aktívneho životného štýlu, rybárov, poľovníkov a vodákov, ktorí túžia po klidnom a pokojnom živote v tesnom kontakte s prírodou.

Vojka nad Dunajom ponúka výbornú občiansku vybavenosť vrátane dvoch potravín, pošty, reštaurácie (Csárda), vinotéky a dvoch pohostinstiev. V blízkosti obce nájdete krásne prírodné jazero, starú hrádzu a dunajské ramená, ktoré sú ideálne na relax a rekreáciu.

Nezmeškajte túto jedinečnú príležitosť a získajte svoj vysnívaný domov v centre Vojky nad Dunajom! Skontaktujte nás ešte dnes a dozviete sa viac o tejto atraktívnej ponuke.

Prajem príjemný deň.

V prípade záujmu máme pre Vás pripravené všetky potrebné realitné služby vrátane klientskeho servisu  spojené s pohodlným a bezproblémovým prevodom.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku  Požiadajte o o virtuálnu prehliadku
Pozri Street View

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

3D obhliadka:Maklér:

makler
Maklér:Viktor Strelec st.
Telefón:0918404251
E-mail:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.