Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 19 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Veľký obrat na realitnom trhu? Ceny nových nehnuteľností začali opäť rásť! Veľký obrat na realitnom trhu? Ceny nových nehnuteľností začali opäť rásť!...
Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Úvaha na ceste k úspešnému predaju...
Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daňová povinnosť. Čo by ste o...
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

Mestský 4-podlažný rodinný dom Šamorín

Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Dunajská Streda
Obec: Šamorín
Ulica: Hlavná
Kategória: Domy a vily
Vlastníctvo: osobné
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Druh: Rodinný dom
Druh domu: klasický dom
Garáž: áno
Energetická náročnosť: z klasickych materialov
Konštrukcia: tehlová
 
Rok výstavby: 2005
Rok kolaudácie: 2007
Energ. certifikát: B
Počet miestností: 8
Podlahová plocha: 423 m2
Plocha pozemku: 327 m2
Zastavaná plocha: 260 m2
Vybavenie: nezariadený
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: áno
Podlahy: plávajúca, dlažba
Krytina: škridla
Pivnica: neuvedené
Kúrenie: centrálne, podlahové
Plyn: áno
Umiestnenie Plynu: na pozemku
Elektrina: áno
Umiestnenie Elektriny: na pozemku
Kanalizácia: áno
Umiestnenie kanalizácie: na pozemku
Žumpa: nie je
Zdroj Vody: áno
Vodovod: na pozemku
Studňa: nie je
ID inzerátu: VS398
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na predaj domy a vily Šamorín, Hlavná. Plocha: úžitková 423m2, pozemku 327m2.Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia.

Investičná ponuka. Mestský 4-podlažný tehlový rodinný dom v pôvodnej zástavbe s dvoma bytmi v centre mesta na lukratívnej Hlavnej ulici v Šamoríne. Všetko na jednom mieste. Bývanie v malom meste s dobrou občianskou vybavenosťou a prístupom na rýchlostnú cestu R7. Tento rodinný dom, ktorý je skvelou investíciou, ale aj domovom plným tepla a pohodlia, je ideálny pre tých, ktorí hľadajú stabilný príjem z prenájmu, keďže je momentálne plne obsadený, Možnosť prebrať aj s nájomcami, ktorý sú korektný a platia na čas.

Jedinečná ponuka vzhľadom na výnimočnosť v tomto segmente. Či už ste skúsený investor alebo hľadáte svoju prvú investíciu do nehnuteľností, tento rodinný dom je ideálnou voľbou. Je to investícia, ktorá vás nebude stáť nič extra, pretože všetko je už na mieste. Nemusíte sa obávať o pravidelný príjem – nájomníci sú dlhodobí a spoľahliví, ktorí si vážia kvalitné bývanie. Toto vám poskytuje bezstarostnosť a finančnú istotu, ktorú iné investície nemôžu garantovať.

Dom bol kolaudovaný v roku 2007, je bez výťahu. Celková úžitková plocha domu je 423,5 m2. Cena 550 000 €.

Ponuka tejto nehnuteľnosť formou VÝHRADNÉHO ZASTÚPENIA.

Právny stav - Rodinný dom, je skolaudovaný, má pridelené súpisné číslo, zapísaný na liste vlastníctva ako rodinný dom a bol realizovaný v súlade s projektovou dokumentáciou.

Na 1. nadzemnom podlaží domu sa nachádza izba, chodba, kotolňa, sauna a bazénová hala - bazén s výmerou 9x4m. Celková podlahová plocha 1. podlažia 161,9 m2. Dom má vnútorný dvor a terasu (51,4 m2). Garáž pre 2 autá má výmeru 37,6 m2.

Na 2. nadzemnom podlaží sa nachádza 3-izbový byt (kuchyňa – 15,4 m2, jedáleň – 7 m2, komora1 2,8 m2, komora 3,8 m2, obývacia izba – 47,5 m2, (kuchynská linka v tvare L, vstavaná sklo keramická varná doska, rúra, digestor …..), spálňa1 – 13,5m2, šatník 5,2 m2, spálňa2 – 14,8 m2, kúpeľňa – 10,3 m2, WC – 1,4 m2, terasa – 28,5 m2, zimná záhrada – 6,6 m2, schodisko 5,1 m2. Celková podlahová plocha podlažia 161,9 m2.

Na 3. nadzemnom podlaží sa nachádza 5-izbový byt prepojený s galériou (mezonet) na 4. nadzemnom podlaží.. Celková podlahová plocha podlažia je 140,7 m2. V byte – na 3. nadzemnom podlaží sa nachádza: kuchyňa – 8,3 m2, komora 3,1 m2, jedáleň – 5,5 m2, obývacia izba – 47,5 m2, vstupná hala -12,3 m2, spálňa1 – 13,5 m2, šatník – 5,2 m2, spálňa2 – 14,8 m2, kúpeľňa – 10,3 m2, WC – 1,4 m2, terasa – 18,8 m2. Na 4. podlaží (podkrovie) sa nachádza obývačka, spálňa, pracovňa, kúpeľňa s WC. Celková podlahová plocha podkrovia 69,5 m2.

Okná sú plastové, interiérové dvere laminátové, v celom dome je dlažba – aj v obytných miestnostiach. Teplo zabezpečuje kotol na zemný plyn prostredníctvom podlahového kúrenia. Vykurovanie je ústredné –samostatný kotol pre prízemie, 2. podlažie a 3. podlažie.
Nehnuteľnosť je napojená na verejný vodovod, kanalizáciu, plynovod, elektrinu.

Jedná sa o jednu z najvyhľadávanejších lokalít Šamorína z ktorej je centrum mesta vzdialené iba 10 minút chôdze. Okrem toho sa iba 5 minút jazdy autom je napojenie na rýchlostnú cestu R7, vďaka čomu to do Bratislavy je iba skok. Toto miesto si zamiluje každý, kto chce mať k dispozícii moderný, športovo-oddychový rezort X-BIONIC, prípadne obľúbenú hrádzu. Šamorín je príjemné mesto v pravom slova zmysle. Človek tú nájde úplne všetko, čo pre svoj komfortný a plnohodnotný život potrebuje. Všetky potrebné služby, vzdelávacie aj voľnočasové možnosti a taktiež nákupné možnosti.

Nenechajte si ujsť túto jedinečnú príležitosť vstúpiť na trh s nehnuteľnosťami s týmto krásnym rodinným domom. Tento dom nie je len domovom, je to vaša budúcnosť a stabilita, ktorú ponúka trvalý príjem z prenájmu. Poďte a presvedčte sa na vlastné oči o tom, čo tento dom ponúka.

Aktuálne túto ponuku nenájdete v žiadnej inej realitnej kancelárie. V prípade záujmu máme pre Vás pripravené všetky potrebné realitné služby vrátane klientskeho servisu spojené s pohodlným a bezproblémovým predajom/prenájmom.

Prajem príjemný deň.

Viktor Strelec: Pozri moju ponuku Požiadajte o o virtuálnu prehliadku.
Pozri Street View

Naše motto: Pre mňa sú nehnuteľnosti viac ako len predaj.
Mobil: 0918 404 251
Email: v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Uverejnené média a fotografie k tejto ponuke sú duševným vlastníctvom a autorským dielom MaklérStrelec © Copyright. Všetky práva vyhradené.

3D obhliadka:Maklér:

makler
Maklér:Viktor Strelec st.
Telefón:0918404251
E-mail:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.