Telefón

  Tel.: +421 918 404 251  Email:v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk

Vyhľadávanie

V ponuke je 19 nehnuteľností.
Novinky a aktuality
Veľký obrat na realitnom trhu? Ceny nových nehnuteľností začali opäť rásť! Veľký obrat na realitnom trhu? Ceny nových nehnuteľností začali opäť rásť!...
Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Komu zveriť predaj Vašej nehnuteľnosti? Úvaha na ceste k úspešnému predaju...
Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daň z predaja nehnuteľnosti: Čo by ste o nej mali vedieť? Daňová povinnosť. Čo by ste o...
Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Kupujete nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. Je vaším najväčším snom zaobstarať si krásny...

Máte otázky? Pre ďalšie informácie nás kontaktujte.

Kontaktujte nás!

O nás

Nie sme len kanceláriou, sme Vašim partnerom. Vieme že každý klient je jedinečný.

Pracovníci pôsobiaci v našej kancelárii sú skúsení odborníci, ktorí Vám budú vedieť ochotne pomôcť a zodpovedať na všetky otázky týkajúce sa sprostredkovania predaja, kúpy, či prenájmu Vašej nehnuteľnosti.

Svoju prácu berieme zodpovedne, keďže vieme, že predaj resp. kúpa alebo prenájom nehnuteľnosti a súvisiace finančné operácie, môžu bezpečne zvládnuť predovšetkým fundovaný makléri s potrebnými znalosťami a skúsenosťami v danej oblasti. Naša kancelária spolupracuje s advokátskou kanceláriou na zabezpečenie celého právneho servisu.

Naši pracovníci Vám pomôžu zorientovať sa v realitnom trhu a okrem toho pre Vás zabezpečíme aj kompletný právny servis pri predaji, kúpe a prenájme nehnuteľnosti. Či hľadáte luxus alebo ekonomické bývanie, kancelária a jej pracovníci sú tu pre Vás.

Začíname ponukou a návrhom - našou, alebo dotvorenú podľa vašich predstáv. Končíme prípravou  a úspešným dokončením predaja a následnej kúpy nehnuteľnosti. Naše ponuky pripravíme na nasťahovanie.

Ak ide o nehnuteľnosť, zavolajte nám. Vopred ďakujeme za Vašu prejavenú dôveru.

Hľadáme spôsoby, nie prekážky

Sme profesionáli so serióznym prístupom k našim klientom a osobitým prístupom ku každej nehnuteľnosti. Vďaka dlhoročnému pôsobeniu a skúseností v realitnom segmente vám vieme poskytnúť všetky potrebné služby, ktoré pri obchodnej transakcii skutočne oceníte.
Špecializujeme sa na kúpu, predaj a prenájom nehnuteľností v Šamoríne a jeho blízkom okolí.
Spokojnosť a dôvera klienta sú u nás na prvom mieste.

Sme partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť.

Cena nehnuteľnosti je konečná vrátane provízie, ktorá zahŕňa všetky poplatky vrátane advokáta,  notára, katastra. Neprekvapia vás tak žiadne skryté alebo ďalšie výdavky.

V rámci nadštandardného realitného servisu vám ponúkame:

  • zastrešenie kompletného obchodného procesu,
  • poradenstvo s hypotekárnym špecialistom pre všetky banky bez poplatku,
  • profesionálne fotografie pre exkluzívne nehnuteľnosti,
  • účinnú prezentáciu vašej ponuky na najväčších realitných portáloch a ďalšiu marketingovú podporu

 

"Jediný spôsob ako robiť dobre svoju prácu, je milovať to, čo robíš."
Steve Jobs

Cenník služieb za sprostredkovanie nájmu

Pri sprostredkovaní nájmu sa účtuje provízia vo výške jedno / dvoj mesačného nájomného.

Cenník služieb za sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti

Poplatky za sprostredkovanie kúpy a predaja nehnuteľnosti sú už zahrnuté v cene nehnuteľnosti. Provízia sa účtuje od vlastníka nehnuteľnosti a jej výška sa hýbe od 3 % do 5 % závislosti od charakteru nehnuteľnosti a náročnosti sprostredkovania nehnuteľnosti. Ak máte záujem o predaj nehnuteľnosti cez našu realitnú kanceláriu, môžete nás kontaktovať na v.strelec-ZVNC-maklerstrelec.sk, alebo telefonicky na +421 918 404 251. Následne náš pracovník si príde nehnuteľnosť obhliadnuť, vyhotoví fotodokumentáciu, zadokumentuje technický stav nehnuteľnosti. 

V prípade objednávky len konkrétnej služby súvisiacej s realitnou činnosťou, ale nie kompletnou realizáciou sprostredkovania je účtovaná hodinová sadzba 80,- €/hod za každú začatú hodinu.